Kasdieninio darbo ir gerų darbinių santykių su klientais valdymas

 


Jeigu standartinės programinės įrangos produktai nebeišpildo Jūsų lūkesčių ir poreikių, tuomet Jums būtina ekspertų komandos pagalba. Daugiau nei 20 metų programinės įrangos vystymo ir projektų vadovavimo patirtis suteikia mums plačias galimybes kurti modernius programinės įrangos sprendimus, kad ekonomiškai įvykdytume Jūsų poreikius ir verslo kriterijus.


 


Sukursime individualią programinę įrangą pagal Jūsų poreikius. Tai reiškia, kad Jums daugiau nebereikės derinti verslo kasdieninės veiklos prie standartinių programinės įrangos sprendimų galimybių. Jums sukurta individuali programinė įranga bus priderinta prie Jūsų patikrintų, pasiteisinusių ir atitinkančių Jūsų poreikius duomenų bazės programų taip, kad automatizuojant Jūsų kasdieninę veiklą galėtumėte siekti kuo geresnių veiklos rezultatų.


 


Šių tikslų įgyvendinimui, didiname ir įvairiname mūsų tiekiamos produkcijos asortimentą. Taip pat galime Jums sukurti naujus programinės įrangos paketus. Kiekvienu iškilusiu klausimu Jūs galite susisiekti su mūsų inžinieriais Lietuvoje ir Vokietijoje ir išsakyti savo norus bei pageidavimus.


 


Mūsų veikla remiasi duomenų bazės ir konkretaus objekto sistemomis, šios krypties laikomasi ir kuriant interneto sprendimus. Kalbant apie interneto sprendimus, mes ne tik „patalpinsime“ Jus interneto sistemoje bet ir sukursime visiškai užbaigtus kompleksinius intraneto bei interneto sprendimus, įgalinančius sustiprinti Jūsų verslo produktyvumą.

user login